Kancelaria Prawna

Cennik

Kancelaria Prawna Bona Consilio proponuje Państwu elastyczne i dogodne formy rozliczania wynagrodzenia za usługi prawne:

  • Doradztwo prawne i porady prawne: koszt jednorazowej porady prawnej 120 zł.
  • Porada on-line: koszt jednorazowej porady on-line zaczyna się od 50 zł i uzależniony jest od skomplikowania sprawy z jaką zwraca się Klient. Wszelkie ustalenia finansowe dokonywane są przed poradą, po zapoznaniu się z problemem prawnym przedstawionym przez Klienta.
  • Czynności prawne (np. sporządzenie opinii prawnej, pozwu, umowy, wezwania): koszt za takie czynności prawne ustalany jest indywidualnie z Klientem po zapoznaniu się ze sprawą.
  • Sprawy sądowe (postępowania sądowe i administracyjne): koszt za sprawę ustalany jest indywidualnie z Klientem po wstępnej rozmowie i zapoznaniu się ze sprawą i materiałem dowodowym.

Kancelaria Prawna Bona Consilio dbając o dobro Klienta umożliwia elastyczne formy rozliczeń dopasowane do możliwości finansowych Klienta. Dzięki temu z pomocy prawnej naszej Kancelarii korzystają także osoby, które do tej pory nie mogły sobie pozwolić na fachową i profesjonalną pomoc prawną.

Zapraszamy do współpracy z Kancelarią Prawną Bona Consilio.