Kancelaria Prawna

Porady prawne on-line

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów w ofercie Kancelarii mają Państwo możliwość skorzystania z porad on-line. Jest to forma porady prawnej kierowana do Klientów, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście w siedzibie Kancelarii, aby przedstawić swojej sprawy, a zależy im na szybkiej, profesjonalnej, rzetelnej opinii i pomocy prawnej.

Kancelaria Prawna Bona Consilio udziela w pełnym zakresie porad prawnych w formie on-line.

Aby uzyskać poradę on-line należy:

  • Napisać wiadomość e-mail na adres Kancelarii: kancelaria@bonaconsilio.pl i opisać sprawę z jaką mają Państwo problem prawny oraz w jakim zakresie potrzebują Państwo naszej pomocy.
  • Z naszej strony w e-mailu zwrotnym prześlemy informację czy jesteśmy w stanie Państwu pomóc oraz zaproponujemy wysokość wynagrodzenia za poradę.
  • Jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług wymienioną kwotę należy wpłacić na rachunek bankowy Kancelarii, a po zaksięgowaniu kwoty prześlemy rzetelną poradę prawną w Państwa sprawie.
  • Na życzenie Klienta porada może być także udzielona telefonicznie w ustalonym terminie.

Porada on-line jest równie rzetelna i profesjonalna, jak porada udzielana w Kancelarii. Cechuje nas zaangażowanie w prowadzone sprawy, dlatego dokładamy wszelkich starań by nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług.

Kancelaria Prawna Bona Consilio zaprasza do kontaktu kancelaria@bonaconsilio.pl